Previous product
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,7-210-1X/35G04E-1N111-BA Bosch Rexroth
Back to products
Next product
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD1,4-250-1X/0G04C-1N111-CE Bosch Rexroth
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,7-180-1X/0Z06C-1N111-BA Bosch Rexroth
Diaphragm accumulator size 0,7 liter, 180 bar for mobile and industrial applications
Compare
SKU: R901365478 Categories: Accumulators, Diaphragm-accumulators
Description
  • Metrical threaded oil port with fastening stud
  • NBR diaphragm material for standard temperature environment
  • Without gas precharge pressure
Close
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,35-211-1X/25Z06E-1E111-BA Bosch Rexroth
Diaphragm accumulator size 0,35 liter, 211 bar for mobile and industrial applications
Read more
Quick View
Close
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,35-160-1X/50Z06A-1E111-BA Bosch Rexroth
Diaphragm accumulator size 0,35 liter, 160 bar for mobile and industrial applications