Previous product
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,7-180-1X/50Z06A-1N111-BA Bosch Rexroth
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,7-180-1X/30G04E-1N111-BA Bosch Rexroth
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,7-180-1X/75Z06A-1N111-BA Bosch Rexroth
Diaphragm accumulator size 0,7 liter, 180 bar for mobile and industrial applications
Compare
SKU: 0531602551 Categories: Accumulators, Diaphragm-accumulators
  • Precharged with 75 bar Nitrogen gas
Close
Read more
Quick View
Close
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,35-211-1X/50Z06A-1E111-BA Bosch Rexroth
Diaphragm accumulator size 0,35 liter, 211 bar for mobile and industrial applications