Previous product
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,7-180-1X/50Z06A-1N111-BA Bosch Rexroth
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,7-180-1X/30G04E-1N111-BA Bosch Rexroth
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,7-180-1X/25Z06A-1N111-BA Bosch Rexroth
Diaphragm accumulator size 0,7 liter, 180 bar for mobile and industrial applications
Compare
SKU: 0531602513 Categories: Accumulators, Diaphragm-accumulators
  • Precharged with 25 bar Nitrogen gas
Close
DIAPHRAGM ACCUMULATOR HAD0,35-160-1X/50Z06A-1E111-BA Bosch Rexroth
Diaphragm accumulator size 0,35 liter, 160 bar for mobile and industrial applications